Dla szkoły

Jeżeli jesteś nauczycielem bądź wychowawcą klasy (1-6), możesz zgłosić jej udział w VI edycji programu Porcja Pozytywnej Energii. Udział oraz materiały są zupełnie bezpłatne. Po zarejestrowaniu się do programu, otrzymasz swoje indywidualne konto użytkownika, w którym będziesz otrzymywać informację na temat przebiegu programu Porcji Pozytywnej Energii. W panelu użytkownika znajduje się także zakładka z materiałami do pobrania, które są niezbędne do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych.

Przedszkole-opis

Prawidłowy rozwój naszych młodych obywateli leży w gestii każdego z nas. Dlatego w trosce o naszych milusińskich zachęcamy szkoły, przedszkola, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w naszym edukacyjnym programie. Uczestnicy programu mogą wziąć udział w konkursie polegającym na przygotowaniu przez dzieci pracy na temat i w formie opisanej na naszej stronie.

Jak się zapisać do programu?

zaloguj sie
witamy w programie
Doceniamy Waszą pracę grupową i każdego z osobna.

Dlatego autorzy za zajęcie pierwszego miejsca otrzymają vouchery na zakup sprzętu sportowego, tak jak ich opiekunowie. Placówka otrzyma Grant o wartości 1000 zł na dowolny cel w nagrodę za swój wkład w rozwój podopiecznych.

Przedszkole-opis